auto motor i sport poleca:

Ford Ranger – premiera kolejnej generacji

Poleć ten artykuł:

Ford, Ranger Zobacz całą galerię

Podobnie jak poprzednik, nowy Ranger powstał przy współpracy z Mazdą, która również pokazała na tej imprezie swojego pick-upa - model MT-50.

Nowy Ford w dziedzinie stylizacji nadwozia i wykończenia wnętrza zbliżył się do samochodów osobowych. Dostępny będzie z dwoma rodzajami kabiny i napędem na 2 lub 4 koła.

Źródłem napędu będą silniki Diesla TDCi o pojemności 2,2 litra (150 KM, 375 Nm) lub 3,2 litra (200 KM, 470 Nm), połączone z sześciobiegową skrzynią manualną.

Producent podał dane dotyczące wielkości skrzyni w modelu z powiększoną kabiną - Dual Cab - będzie 10 cm szersza niż w poprzednim modelu i będzie mieć 155 cm długości, 51 cm wysokości i 156 cm szerokości. Będzie mieć pojemność 1,21 metra sześciennego.

Ranger trafi do produkcji latem przyszłego roku, a w sprzedaży w Europie pojawi się na początku roku 2012. Produkowany będzie w trzech fabrykach Forda - w Tajlandii, Argentynie i RPA.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 98 277 PLN
Dostępne nadwozia: pick-up-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Ford | Ranger

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij