auto motor i sport poleca:

Ford Taurus 2016 oficjalnie zaprezentowany

Poleć ten artykuł:

Nowy Ford Taurus będzie dużym Mondeo. Auto ma reprezentować segment E i oferuje luksusowe wnętrze, szczególnie na tylnej kanapie. Tak, dla chińskiego odbiorcy.

Ford Taurus 2016 Zobacz całą galerię

To będzie już siódma generacja Taurusa. Wyglądem łudząco przypomina nowe Mondeo, ale jest od niego większe i bardziej luksusowe. W oczy rzuca się duży chromowany grill, LED-owe reflektory i 10-ramienne felgi o rozmiarze 19 cali.

We wnętrzu znajdziemy duży panoramiczny dach, 25 sprytnych schowków oraz sporo miejsca na tylnej kanapie. To ukłon w stronę chińskiego rynku, który lubuje się w przedłużonych samochodach z dużą przestrzenią na tylnej kanapie.

Pod maską znajdzie się miejsce dla 2,7-litrowego silnika EcoBoost V6, ale wszystkie dane są jeszcze trzymane w tajemnicy. Auto ma być produkowane w nowej fabryce Changan Ford Hangzhou Plant, w którą zainwestowano 760 milinów dolarów. Żeby produkcja była opłacalna auto musi dobrze sprzedawać się na azjatyckim rynku. Nową fabrykę ma opuszczać 250 tys. aut rocznie.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 36 450 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Ford | Taurus | nowy model

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij