Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Ford szykuje dwie ważne premiery

Test porównawczy Skoday Roomster, Nissana Note, Renault Modus, Ford Fusion Ford Fusion - przed laty był pierwszy.

Podczas North American International Auto Show Ford zaprezentuje koncepcyjną wersję następcy jednego z najlepiej sprzedających się SUVów w Europie - modelu Kuga. Będzie on produkowany w niemieckim Saarlouis i amerykańskim Louisville i pojawi się w sprzedaży w 2012 roku. Auto będzie powstawało n bazie platformy wykorzystywanej w modelach C-Max i Focus. Żadnych bliższych informacji na jego temat, ani materiałów graficznych jeszcze nie podano.

Drugim modelem, jaki zobaczymy w najbliższym czasie będzie następca Fusiona. Jego koncepcyjna wersja zaprezentowana zostanie w marcu podczas Salonu Samochodowego w Genewie. Podobnie jak wspomniany wyżej następca Kugi, również ten model trafi do sprzedaży w 2012 roku. Auto będzie miało odsuwane drzwi drugiego rzędu i będzie powstawało w fabryce Forda w Rumunii. Ma podbierać konkurentów Merivie, C3 Picasso, Vendze i reszcie małych vanów. Prawdopodobnie już nie będzie nazywać się Fusion, a zgodnie z obecną nomenklaturą przyjmie nazwę z końcówką "-Max", jak C-Max, czy S-Max. Może B-Max? Przekonamy się jeszcze tej zimy.

 

źródło: autonews.com, europe.autonews.com

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 126 950 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Ja myślę, że go trochę do C - Maxa upodobnią (zwłaszcza z przodu), o ile w ogóle będzie się tak nazywał. Pożyjemy zobaczymy co Ford wymodzi.
  ~Samuraj002, 2010-12-10 19:39:25
 • avatar
  zgłoś
  'Samuraj002' napisał(-a):Czekam z niecierpliwością na obie premiery, bo zapowiada się ciekawie. ^^Taak, a Fusion na rynku sterczy już pełne 8 lat. Wysokie podwozie - to plus. Przestronne wnętrze - ja rozumiem. Pudełkowate kształty w Fordzie - TRZY RAZY NIE! Co co znaczy już za miesiąc zobaczyć B-MAX'a w Kinetic Design
  airmatic, 2010-12-10 19:37:30
 • avatar
  zgłoś
  Czekam z niecierpliwością na obie premiery, bo zapowiada się ciekawie. ^^
  ~Samuraj002, 2010-12-10 08:08:55
 • avatar
  zgłoś
  W ciągu najbliższych miesięcy poznamy dwa nowe modele Forda. Pierwszy - już w styczniu.
  auto motor i sport, 2010-12-10 07:34:24
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij