Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

Ford we Frankfurcie – concept Evos (wideo)

Producent oznajmia, że Evos jest zapowiedzią stylistyki, w jakiej utrzymane będą kolejne modele marki. Pierwszy z nich ma pojawić się w przyszłym roku i ma być taki sam na wszystkich rynkach. Koncepcyjny Evos jest rozwinięciem fordowskiej filozofii Kinetic Design, z dodatkiem odrobiny szaleństwa, w postaci wielkich, unoszonych ku górze drzwi. Czworo drzwi unosi się do góry jak w Mercedesie SLS AMG, ale oczywiście nie ma nawet cienia szansy, że w takiej postaci trafią do produkcji. To samo można powiedzieć o futurystycznie zaprojektowanym wnętrzu. Więcej szczegółów producent nie chce jeszcze zdradzić.

Jak się Wam podoba nowy kierunek stylistyczny Forda? Chcielibyście zobaczyć produkcyjną wersję Focusa utrzymaną w tym klimacie?

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 250 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Przebąkują o Capri, który miałby być konkurentem Scirocco. Może faktycznie to jakaś koncepcja nowego coupe, ale nie sądzę, aby produkcyjna wersja miała tak rozwiązaną sprawę drzwi. Bryła ciekawa. Na razie na rynku mamy Megane i Scirocco, Astra wkrótce pojawi się. Ford nie ma co czekać.
  garfield, 2011-08-31 20:21:54
 • avatar
  zgłoś
  Widzę, że oprócz tego ma mieć niezłe zaawansowanie technologiczne. Mówi się coś o nowym Capri, które miałoby mieć przód od Focusa (nieco zmodyfikowany oczywiście), ale pierwsze grafiki wiele obiecują. Może Evos to też po części jego zapowiedź? Design ciekawy, choć mnie jakoś szczególnie nie porywa.
  ~Samuraj, 2011-08-31 13:23:42
 • avatar
  zgłoś
  Czyżby Ford szykował Focusa w wersji coupe?
  auto motor i sport, 2011-08-31 09:16:49
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij