auto motor i sport poleca:

Frankfurt 2011 – przebogato u Volkswagena

Poleć ten artykuł:

Największymi premierami dla niemieckiej marki będą koncepcyjny Nils i model Up!, który niebawem trafić ma do produkcji. Zaprezentowane zostaną one na stoisku o powierzchni blisko 9 tysięcy metrów kwadratowych.

Oczywiście nie staną tam wyłącznie te dwa pojazdy. Oprócz nich zaprezentowanych zostanie jeszcze 50 innych Volkswagenów z nowym Beetlem, Golfem w wersji cabrio i odświeżonym Tiguanem na czele. Oprócz nich zwiedzających przyciągać ma długi na 30 metrów ekran, na którym Volkswagen będzie chwalił się swoimi najnowszymi pomysłami.

Obsługą stoiska, oprócz 80 pracowników Volkswagena zajmie się 228 wynajętych pracowników, wśród których zapewne największe zainteresowanie wzbudzać będą hostessy. A jak już zwiedzający pooglądają każdą z nich, będą mogli spróbować aut Volkswagena w ruchu ulicznym - producent przywiózł flotę 74 aut, którymi będzie można wyjechać do miasta. Od Polo począwszy na Touaregu skończywszy. Nie braknie też elektrycznych Golfów blue-e-motion.

To co, kto jedzie do Frankfurtu?

 Stoisko VW

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 36 390 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Volkswagen | Frankfurt

Oceń artykuł:

4,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij