Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Fundacja Mam Marzenie i Wojna Północ-Południe spełniły marzenie Michała

Mam marzenie, Wojna Północ-Południe, Peugeot, 206 Peugeot 206 przygotowany dla Michała przez fundację Mam Marzenie i Wojnę Północ-Południe

Marzenie to spełniło się w niedzielę, 24 stycznia, kiedy to ekipa Wojny Północ-Południe, wraz z fundacją Mam Marzenie przekazała w ręce Michała ukończonego Peugeota 206.

Peugeot należący do mamy obdarowanego zmodyfikowany został tak jak wymarzył sobie to Michał. Jego wizje skonfrontowane z tuningową rzeczywistością i doświadczeniem ludzi odpowiedzialnych za projekt, zaowocowały bardzo ciekawym efektem finalnym.

Auto otrzymało nowy zestaw karoseryjny, pokryty pięknym lakierem. Nie brakło też dodatków w postaci nowych reflektorów i lamp tylnych oraz 17-calowych felg aluminiowych. W kabinie obszytej gdzie się da skórą, zagościł rozbudowany zestaw car audio.

Cieszy nas to, że znaleźli się ludzie, którzy poświęcili swój czas i chęci na to, by spełnić marzenie chłopca z Wrocławia. Podziękowania należą się też sponsorom, dzięki którym Michał może cieszyć się teraz przepięknym, jedynym w swoim rodzaju samochodem.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 41 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Wojna Północ-Południe, wraz z fundacją Mam Marzenie postanowiły pomóc 11-letniemu Michałowi z Wrocławia. Michał - chory na ziarnicę złośliwą fan tuningu - wymarzył sobie, by w garażu jego domu stanął niezwykły samochód.
    auto motor i sport, 2010-02-01 09:34:00
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij