auto motor i sport poleca:

Genesis G90 – grubo ponad 4 tys. zamówień

Poleć ten artykuł:

Genesis to nowa marka stworzona przez Hyundai'a. Kilka dni temu pokazano szkice pierwszego modelu, który pojawi się pod szyldem Genesis. G90 zostanie zaprezentowany już za kilka dni, a w Południowej Korei zamówienia przekroczyły 4 tys. zamówień.

Genesis G90 to samochód, który na koreańskim rynku będzie następcą Hyundai'a Equus, który zanim wszedł na rynek i zanotował 1 180 zamówień przedsprzedażowych. Później, w 2013 roku do sprzedaży miał trafić Hyundai Genesis (auto również pojawiło się na rynku polskim). Zanim samochód oficjalnie zadebiutował na rynku, to Koreańczycy złożyli 3 331 zamówień.

Już teraz Genesis G90 pobił rekord przed sprzedażowy z wynikiem 4 324 zamówień przed oficjalnym debiutem auta. Nowy model w segmencie premium do sprzedaży w Korei trafi już w grudniu, natomiast na globalne rynki samochód wprowadzony zostanie w styczniu 2016. Na koniec warto dodać, że 4 324 zamówienia koreański producent odnotował w ciąg pierwszych 24 godzin od momentu rozpoczęcia przedsprzedaży.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 318 000 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Genesis | genesis g90

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij