auto motor i sport poleca:

Gran Turismo Polonia 2008 - dla elity

Poleć ten artykuł:

Gran Turismo Polonia 2008 Zobacz całą galerię

Między innymi, gdyż w tym roku impreza rozpoczyna się w Sopocie, skąd uczestnicy - właściciele ekskluzywnych pojazdów, zaproszeni goście a także zarządcy prestiżowych firm - wyruszą przez Bydgoszcz do Poznania. Specjalnie z okazji imprezy, prezydent Bydgoszczy zamknie tamtejszy rynek, będzie to miejsce gdzie zaprezentowane zostaną pewne samochody. Oficjalne rozpoczęcie imprezy będzie miało miejsce w hotelu Mercure w Poznaniu. Następnie uczestnicy, na torze Poznań, doskonalić będą, pod okiem instruktorów i kierowców wyścigowych, swoje umiejętności. Wszystko zakończy się egzaminem, dla najlepszych przewidziane są nagrody.

Historia wyścigu sięga roku 2004, kiedy to Peter Ternstrom (członek wielu skandynawskich klubów motoryzacyjnych) i firma Vitall (organizująca eventy i imprezy firmowe) zaprosiły właścicieli szybkich aut na spotkanie towarzyskie. Impreza odniosła sukces (zamiast spodziewanych 25, na starcie stanęło aż 40 załóg). Ferrari, Porsche, Dodge Viper, Lambroghini, to tylko niektórzy z "głównych bohaterów". Każdy kolejny rok to więcej uczestników, w ubiegłym było ich aż 63. Impreza z założenia ma charakter zamknięty, jednak ciężko jest ukryć obecność pojazdów, których wartość przekracza nierzadko milion złotych.

Gran Turismo Polonia rozpoczyna się 29 czerwca.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 54 900 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Gran Turismo Polonia | 2008 | wyścigi

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij