auto motor i sport poleca:

HHR w polskich salonach

Poleć ten artykuł:

Chevrolet HHR Zobacz całą galerię

Jego nazwa pochodzi od skrótu Heritage High Roof, co oznacza "tradycyjny wysoki dach". Auto stylizowane jest na model Suburban z końca lat czterdziestych i ma całkiem postawne nadwozie, mierzące 4476 mm długości, 1766 mm szerokości i 1603 mm wysokości.

Pod jego maską pracuje czterocylindrowy, 170-konny silnik benzynowy o pojemności 2,4 litra. Seryjnie współpracuje on z 6-biegową mechaniczną skrzynią biegów, w opcji dostępna jest zaś pięciobiegowa skrzynia automatyczna.

Auto dostępne jest na polskim rynku tylko w jednej wersji wyposażenia, zwanej LT. Na swoim pokładzie ma m.in. 4 poduszki powietrzne, skórzaną tapicerkę, komputer pokładowy, radio CD/MP3 sterowane w kole kierownicy, klimatyzację, elektrycznie regulowane szyby, 17-calowe felgi aluminiowe  oraz układy ESP, ABS i TCS.

Chevrolet swoje auto wycenia na 94 600 zł w wersji ze skrzynią mechaniczną lub 101 300 zł w wersji z automatem. Za lakier metalik trzeba dopłacić 1900 zł, a za elektrycznie sterowany dach - 3100 zł.

Druga nowość Chevroleta to zmodernizowane Aveo, dostępne już od 35 350 zł.

Źródło: Chevrolet

Tagi: Chevrolet | HHR | Aveo | ceny

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij