auto motor i sport poleca:

Hennessey CTS-V - moc ponad wszystko

Poleć ten artykuł:

Hennessey CTS-V Zobacz całą galerię

Hennessey oferuje 4 pakiety dla CTS-V. Pierwszy zaczyna się od poziomu 610 koni (V600). Nowe są filtry powietrza, oprogramowanie a także ustawienia turbosprężarki. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h to kwestia 3,7 sekundy. Kolejny "poziom" to V650 - mocy jest w tym przypadku 650 koni mechanicznych. Ten pakiet to modyfikacje V600 plus nowe katalizatory, ulepszony układ chłodzenia a także nowy układ wydechowy. 

V700 to przedostatni pakiet. Nowy w tym przypadku jest wałek rozrządu i głowice cylindrów plus oczywiście te zmiany co we wcześniejszych propozycjach firmy Hennessey. 700 koni mechanicznych pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,1 sekundy. CTS-V w tej odmianie pojedzie maksymalnie nawet 338 km/h. Na szczycie stoi jednak V800 - praktycznie ekstremalny pakiet z nowym układem paliwowym i dalszymi modyfikacjami m.in.układu wydechowego czy turbo. Efekt to 800 koni mechanicznych.

Poniżej przedstawiamy filmik z jedną z prób na 1/4 mili.  

 

Źródło: worldcarfans

Tagi: Hennesey | CTS-V | tuning | 1/4 mili

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij