auto motor i sport poleca:

Hokejowa tradycja Skoda Auto

Poleć ten artykuł:

Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie Zobacz całą galerię

Odbywające się właśnie w Szwajcarii 73. Mistrzostwa Świata organizowane przez Międzynarodową Federację Hokeja na Lodzie (IIHF) to sportowe święto dla wielu kibiców i ważne wydarzenie dla Skoda Auto. Koncern po raz siedemnasty z rzędu pełni funkcję oficjalnego sponsora głównego - co umożliwia przedłużenie niepobitego dotąd rekordu Guinnessa w kategorii najdłuższego w całej historii sportu sponsora głównego mistrzostw świata. Jeszcze żadna firma na świecie nie zapisała w swojej historii tak ścisłego związku z dyscypliną sportową w kwestii sponsoringu.

Główną atrakcją związaną z obecnością Skody podczas mistrzostw jest ekspozycja nowego modelu - Skody Yeti.

Samochody Skody pełnią także rolę Oficjalnego Samochodu Mistrzostw Świata IIHF 2009. Flota na która składa się czterdzieści aut modeli Superb, Octavia Combi i Octavia Scout służą gościom i działaczom sportowym. Tegoroczne Mistrzostwa odbywają się w dwóch miastach - Zurychu, który jest największym miastem Szwajcarii, oraz w Bernie - jego stolicy.

Szwajcarski importer samochodów marki Skoda, firma AMAG, świętuje 73. Mistrzostwa, oferując specjalną wersję modelu - Skodę Roomster "COOLY", która oczywiście zawdzięcza swą nazwę niezwykle sympatycznej maskotce Mistrzostw Świata IIHF 2009.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 40 380 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Skoda | hokej | mistrzostwa świata

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij