auto motor i sport poleca:

Hołowczyc walczy z Małyszem, czyli Baja Poland 2013

Poleć ten artykuł:

W ten weekend w okolicach Szczecina odbędzie się eliminacja Pucharu Świata Rajdów Cross Country - Baja Poland 2013.

Zobacz całą galerię

Zeszłoroczny mistrz czy nowa gwiazda rajdów terenowych? Odwieczny lider polskich rajdowców czy były gwiazdor skoków narciarskich? Krzysztof Hołowczyc czy Adam Małysz, kto zgarnie zwycięstwo w tegorocznych zawodach?

"Hołek" wygrał ubiegłoroczny rajd i jest uważany za faworyta także imprezy rozgrywanej w ten weekend na pomorzu. Adam Małysz przez ostatni rok zrobił niesamowity postęp i już teraz może pokusić się o walkę o zwycięstwo w Baja Poland będącej eliminacją Pucharu Świata i Mistrzostw Polski.

Hołowczyc ponadto ma szanse na objęcie prowadzenia w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Obecnie traci on 10 punktów do lidera - Jeana-Louisa Schlessera.

Interesująco zapowiada się także występ duetu Czachor/Dąbrowski, którzy po przesiadce z motocykli całkiem dobrze radzą sobie w samochodzie terenowym, potwierdzając to czwartym miejscem w rajdzie Silk Way w Rosji.

Baja Poland odbędzie się w ten weekend - pierwsze próby przewidziano jutro od godziny 17. Łącznie do przejechania kierowcy mieć będą 768 kilometrów, z czego 480 to odcinki specjalne.

amis

Tagi: hołowczyc | małysz | baja poland | czachor | dąbrowski

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij