Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Honda Accord – odświeżona na Genewę

Honda Accord Honda Accord

Zmiany stylistyczne objęły przedni pas i reflektory. Honda wprowadza również do Accorda system doświetlania zakrętów i układ automatycznego wyłączania świateł drogowych, działający przy użyciu kamery przytwierdzonej do przedniej szyby, która ma za zadanie wykrywać pojazdy nadjeżdżające z przeciwka.

Nowości pojawiły się również w palecie kolorów - dostępne są trzy nowe lakiery: Alabaster Silver, Graphite Lustre i Celestial Blue Pearl. Kolory zmieniono również w kabinie - wersja Type S ma zegary podświetlone na czerwono, a pozostałe - na niebiesko.

Przy okazji zajęto się również 2,2-litrowym dieslem i-DTEC, który dzięki ograniczeniu tarcia wewnętrznego jest teraz odrobinę oszczędniejszy i emituje mniej dwutlenku węgla. Japońscy inżynierowie dopracowali jeszcze zawieszenie, które teraz podobno ma oferować jeszcze wyższy komfort podróżowania, niezależnie od jakości drogi.

Accordy przygotowane według nowej specyfikacji trafią do sprzedaży w kwietniu.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 67 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  "Ojciec dyrektor" dodaje newsy, bo jest to jego zadanie, a np. ja, bo dzielę się ze społecznością forumową ciekawymi informacjami. Gdyby admin miał nie powielać newsów to momentami nie miałby nic do roboty. Taką mamy aktywną społeczność. Zauważyłem jednak pewną rzecz. Admin nie dodaje newsów odnośnie wszelkiego rodzaju tuningów. Ale dobra, to topic o Accordzie.
  ~Samuraj, 2011-01-27 22:13:50
 • avatar
  zgłoś
  Panowie, to w żadnym razie nie chodzi o rozdział My - AMiS, Wy - użytkownikowie. CMS skonstruowany jest tak, że news zamieszczony na stronie głównej, czy też jakiś artykuł, z automatu dostaje nowy topik na forum, a komentarze z forum pojawiają się też automatycznie pod artykułem na stronie. Taki system naczyń wiązanych. A z drugiej strony, na te x tysięcy odwiedzin, które codziennie mamy, część userów czyta tylko stronę i zupełnie nie korzysta z forum. Jako redakcja bardzo cenimy sobie Waszą aktywność i to, że macie zapał do zakładania nowych tematów i pisania newsów, big respect, ale również musimy szykować materiał na stronę dla tych, którzy niekoniecznie wchodzą na forum. Jeślibyśmy nie pisali na tematy, na które zaczynacie Wy, to by było sporo braków na stronie. To taki temat, który musimy jeszcze ogarnąć Wypróbuję dla testów przy najbliższej okazji łączenie topiców - zobaczymy jaki będzie efekt.Dziękuję za uwagę w imieniu Ojca Derektora
  esper, 2011-01-27 20:48:36
 • avatar
  zgłoś
  Czekamy, co na to powie Esper i "ojciec dyrektor"Co powie? Ja wiem - piszcie, a co napiszecie będzie użyte przeciwko Wam Nie no, panowie serio. To forum AMiS i ojciec dyr. wkłada nam tematy do dyskusji. Nie ma o czym gadać. Są admini, są modowie, są użytkownicy - wszystko jasne.
  eri, 2011-01-27 19:57:35
 • avatar
  zgłoś
  Też nieraz o tym myślałem, ale Admin ma zasadniczą przewagę - jego posty trafiają na listę strony głównej, opatrzone zdjęciem i odpowiednią oprawą graficzną. Po naszych "wyprzedzanych" newsach (przeciekach ) nie ma śladu i można dostać się do nich tylko przez forum (nota bene korzysta z niego tylko część "gości"). Oficjalne wiadomości użytkownika "auto motor i sport" - w skrócie "AMiS" - "schodzą" dzięki linkowi "dodaj komentarz" na "nasze" forum, gdzie rozprawiamy się z nimi po męsku. Ale nigdy po chamsku (to plus naszej społeczności, bo z dawnym roadlookiem i moto.pl bywało i bywa różnie - a z interią... nieraz nie chce się mówić)Czekamy, co na to powie Esper i "ojciec dyrektor"
  airmatic, 2011-01-27 19:29:08
 • avatar
  zgłoś
  Chciał bym prosić użytkownika "auto motor i sport" żeby nie wstawiał wiadomości które już się pojawiły w newsroomie. Przecież tutaj istnieje także wiele innych ludzi którzy potrafią "was" wyprzedzić, czasem też zwracajcie uwagę na "nas".O Accordzie już pisał kolega Samuraj.
  Matuu, 2011-01-27 19:03:41
 • avatar
  zgłoś
  O, układ automatycznego wyłączania świateł drogowych - poszli w ślady VW, który np. w Passacie oferuje Dynamic Light Assist.
  ~tytus, 2011-01-27 18:42:11
 • avatar
  zgłoś
  Przed marcową wystawą Honda wysyła ten model do kosmetyczki i funduje malutki lifting twarzy i nie tylko.
  auto motor i sport, 2011-01-27 08:40:30
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij