auto motor i sport poleca:

Honda Accord – odświeżona na Genewę

Poleć ten artykuł:

Honda Accord Zobacz całą galerię

Zmiany stylistyczne objęły przedni pas i reflektory. Honda wprowadza również do Accorda system doświetlania zakrętów i układ automatycznego wyłączania świateł drogowych, działający przy użyciu kamery przytwierdzonej do przedniej szyby, która ma za zadanie wykrywać pojazdy nadjeżdżające z przeciwka.

Nowości pojawiły się również w palecie kolorów - dostępne są trzy nowe lakiery: Alabaster Silver, Graphite Lustre i Celestial Blue Pearl. Kolory zmieniono również w kabinie - wersja Type S ma zegary podświetlone na czerwono, a pozostałe - na niebiesko.

Przy okazji zajęto się również 2,2-litrowym dieslem i-DTEC, który dzięki ograniczeniu tarcia wewnętrznego jest teraz odrobinę oszczędniejszy i emituje mniej dwutlenku węgla. Japońscy inżynierowie dopracowali jeszcze zawieszenie, które teraz podobno ma oferować jeszcze wyższy komfort podróżowania, niezależnie od jakości drogi.

Accordy przygotowane według nowej specyfikacji trafią do sprzedaży w kwietniu.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 61 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Honda | Accord | Genewa 2011

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij