auto motor i sport poleca:

Honda Concept D: Koncepcyjny SUV japończyków

Poleć ten artykuł:

Choć SUV-ów na rynku nie brakuje, to Honda nie zamierza poprzestać na CR-V i HR-V. W Shanghaiu pokazali zapowiedź nowego crossovera.

Zobacz całą galerię

Na targach w Shanghaiu Honda zaprezentowała wizję kolejnego SUV-a, którego mało kreatywna nazwa brzmi Concept D. Koncepcyjny pojazd miałby być najwyżej upozycjonowanym w gamie modelem tego producenta. Jak twierdzą przedstawiciele marki, auto ma zapewniać pasażerom dużo przestrzeni, a kierowcy świetne doznania zza kierownicy. Niestety, producent nie podaje żadnych dokładniejszych informacji na temat jego napędu ani wnętrza, więc musimy im wierzyć na słowo.

Sama za siebie mówi stylistyka pojazdu. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest tego za dużo. Kiedy jednak oko oswoi się z wieloma detalami jakie „nosi” karoseria wszystko układa się w spójną, agresywną całość. Przód auta wydaje się być ogromny i drapieżny, wręcz niebezpieczny. Idealnie pasuje z nie mniej agresywną tylną częścią pojazdu, która zdecydowanie opada, dodając całej konstrukcji dynamiki.

   

Nie jasne jest na jakie rynki trafi produkcyjna wersja Concept D. Jedne źródła podają, że będzie to wyłącznie rynek chiński, inne natomiast twierdzą, że okazję do zakupu nadchodzącego modelu będą miały również inne nacje. Informacji na ten temat na pewno będzie przybywać w miarę zbliżania się oficjalnej prezentacji auta. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 61 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Honda | Concept | SUV | crossover

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij