auto motor i sport poleca:

Honda HR-V powraca

Poleć ten artykuł:

Po ośmiu latach nieobecności na rynku, Honda zdecydowała się reaktywować crossovera o wyglądzie coupe. W Paryżu zobaczymy nową Hondę HR-V.

Zapowiedź nowej Hondy HR-V Zobacz całą galerię

Honda w końcu wypuszcza do sprzedaży małego crossovera o nadwoziu coupe. Ten rynek jest bardzo dynamiczny i ciekawe, czy Honda już nie przespała tego momentu.

Design nowej HR-V jest bardzo ostry, dynamiczny, a przez to, że zniknęły tylne klamki i dach gwałtownie opada, wyglądem przypomina trochę coupe.

Żeby wygenerować jak najwięcej miejsca w kabinie, inżynierowie umieścili płaski, ale rozłożysty zbiornik paliwa po środku auta. Dzięki temu zabiegowi także środek ciężkości poszedł w dół i teraz kierowca, siedząc w "magicznych" fotelach (Honda Magic Seats), będzie miał więcej możliwości ustawień siedzenia.

Więcej szczegółów, dotyczących nowej Hondy HR-V poznamy na konferencji prasowej Hondy 2. października na targach motoryzacyjnych w Paryżu.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 79 990 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: powrót | Honda | Honda HR-V | zapowiedź

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij