auto motor i sport poleca:

Honda Insight Sports Modulo Concept – tuning hybrydy?

Poleć ten artykuł:

Honda, Insight, Sports Modulo Concept Zobacz całą galerię

W najbliższy weekend startuje impreza, która w Japonii jest tym, czym Sema Show w USA i Essen Motor Show w Niemczech. To najważniejsze japońskie targi tuningowe - Tokio Auto Salon.

Na imprezie tej Honda zaprezentuje własną wizję modyfikacji modelu Insight. Hybrydowe toczydełko ma uzyskać agresywny, sportowy wygląd. Pierwsze zdjęcia tego konceptu prezentujemy w galerii.

Auto powstaje według przesłania "Exciting Eco". Otrzymało nowy przedni zderzak, z obowiązkowym we wszystkich pakietach stylistycznych ostatnich miesięcy, oświetleniem LED. Zderzak tylny wymieniono na bardziej kwadratowy, wyraźniejszy. Również felgi otrzymały bardzo oryginalny design, który niekoniecznie musi zachwycić. Jednak najbardziej oryginalnym elementem są dwie "płetwy rekina" zamontowane po obu stronach tylnej klapy.

Za to do kabiny trafiły pseudo-kubełkowe fotele.

Pod maską zmian nie zaplanowano. Jednym słowem, to projekt jakich wiele w Polsce - jak mawiają Amerykanie "Show, but no go" - prezencję ma, ale jeździć to to nadal nie będzie.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 61 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Honda | Insight | Sports Modulo Concept | Tokio Auto Salon

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij