auto motor i sport poleca:

Honda Jazz – lifting i premiera hybrydy

Poleć ten artykuł:

Honda, Jazz Zobacz całą galerię

Hybrydowego Jazza zaprezentowano już podczas zeszłorocznej wystawy w Paryżu. Zwrócono wówczas uwagę, że układ napędowy, przejęty z modelu Insight, nie wymagał przesadnego ograniczenia pojemności bagażnika. Kierowca ma wciąż do dyspozycji 300 litrów pojemności przestrzeni ładunkowej, a po złożeniu foteli wzrasta ona do 1320 litrów. Mierzonych do sufitu. Zwykła, niehybrydowa wersja ma bagażnik większy o 99 litrów - o 19 litrów więcej niż model z przed faceliftingu (dzięki schowkowi pod podłogą bagażnika).

88-konny silnik benzynowy 1.3 połączono z 14-konnym silnikiem elektrycznym i bezstopniową skrzynią biegów. Elementy te skutecznie odzierają auto z jakichkolwiek sportowych aspiracji, mogących dawać frajdę z jazdy, robiąc z Jazza wyłącznie środek transportu. Oszczędny środek transportu, zużywający średnio 4,5 litra paliwa na 100 km. Na szczęście w ofercie wciąż znajdziemy jeszcze zwykłe modele z silnikami 1.2 (90 KM) i 1.4 (100 KM) z mechaniczną skrzynią biegów.

Besides the Jazz Hybrid, European customers will also get the face-lifted range of Jazz models, powered by either a 90HP 1.2-liter or 100HP 1.4-liter gasoline engine.

Z zewnątrz Jazz po liftingu wyróżniać się ma przeprojektowanymi reflektorami, "grillem", tylnymi lampami i nowymi zderzakami. W kabinie odświeżonego Jazza znajdziemy nową tapicerkę i niebieskie podświetlenie zegarów. W opcji ma pojawić się również tapicerka skórzana. Hybrydowa wersja ma być dostępna w kolorze Lime Green, a w zwykłej palecie pojawią się dwa nowe odcienie - Deep Sapphire Blue i Ionized Bronze.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 61 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Honda | Jazz | hybrid | Genewa 2011

Oceń artykuł:

3,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij