auto motor i sport poleca:

Honda NSX Ayrtona Senny na sprzedaż!

Poleć ten artykuł:

Jeden z trzech egzemplarzy Hondy NSX, którymi jeździł sam Ayrton Senna, został wystawiony na sprzedaż - na dywaniku zachował się nawet odcisk stopy mistrza!

Zobacz całą galerię

NSX, jak twierdzi obecny właściciel, jest w perfekcyjnym stanie i ma przejechane zaledwie 49 600 kilometrów (rocznik 1993). Auto ma kierownicę po lewej stronie, napęd na tył i 274 KM, a także bogate wyposażenie: klimatyzację, tempomat, poduszki powietrzne, a także... dywanik z odciskiem stopy Ayrtona.

Właściciel NSX-a naświetla historię trzech modeli Hondy, którymi jeździł Senna: pierwszy był czerwony, wręczony mu przez Hondę (stacjonował w jego willi w Portugalii), drugi, z numerem nadwozia 000999, kupionym dla niego przez "Braguinha" (jego mentora i sponsora), który był trzymany w Sintrze koło toru Estoril i trzeci, który był do dyspozycji w Brazylii.

W ogłoszeniu mowa o drugim egzemplarzu. Do końca aukcji pozostało 8 dni. Jak na razie cena wynosi 48 500 funtów, czyli jakieś 235 000 złotych.

Link do ogłoszenia: LINK

amis

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 61 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Honda | NSX | Ayrton Senna | auto Senny

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij