Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ

1


OCEŃ

Hyundai Elantra 2016

Zdjęcia przedstawiają model Avante, ale identycznie będzie wyglądał Hyundai Elantra. Auto jest większe, nowocześniejsze, a dzięki jednej wersji napędowej może stać się polskim hitem. Oto nowy Hyundai Elantra.

Konrad Maruszczak 2015-09-10

Hyundai'a Elantrę po faceliftingu mieliśmy okazję już poznać. Szykujemy się teraz na nowy model, który wygląda dużo bardziej nowocześnie i ma oferować więcej przestrzeni.

Miejsce ma znaleźć się dzięki dłuższemu o 20 mm, szerszemu o 25 mm oraz wyższemu o 5 mm nadwoziu. Przód jest zdominowany przez heksagonalny grill, "oblany" chromem z dumnie prężącym się logo Hyundai'a. Po obydwu stronach grilla zamontowano reflektory ze światłami LED.

Tył już nie wygląda tak dobrze jak przód. Owszem, są nowe światła, klapa ma inny kształt i kształt zderzaka uległ zmianie, ale całość wygląda prawie tak samo, jak w wychodzącym modelu. Hyundai nie dostarczył zdjęć wnętrza nowej Elantry, ale wiadomo co znajdzie się w środku. 8-calowy wyświetlacz ma obsługiwać cały system infotainment wraz z 8-głośnikowym systemem audio JBL.

Pod maską będzie mógł pracować jeden z czterech silników. Turbodiesel 1.6 o mocy 132 KM, który będzie na razie jedynym wysokoprężnym motorem, a także trzy benzynowe, wolnossące 1.6 132 KM i 2.0 149 KM. Ciekawym wariantem będzie nieco słabszy silnik 1.6 120 KM zasilany gazem LPG.

Oficjalna premiera odbędzie się we Frankfurcie, na której poznamy zapewne datę ukazania się auta w salonach i być może cenę.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 900 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij