Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Hyundai Elantra – dziś w Stanach, kiedy w Europie?

Hyundai, Elantra Hyundai Elantra

Auto od lipca sprzedawane jest co prawda pod nazwą Avante na rynku koreańskim, ale na rynku amerykańskim będzie to zupełna nowość. Patrząc na zdjęcia, widzimy, że auto wygląda tak samo jak model sprzedawany na rodzimym rynku Hyundaia, za to w środku - Elantra ma inny wyświetlacz między obrotomierzem a prędkościomierzem.

To w kwestii zmian widocznych, na informację o ewentualnych różnicach konstrukcyjnych musimy jeszcze poczekać. Wiadomo już natomiast, że zamiast 140-konnej jednostki i pojemności 1,6-litra sprzedawanej w Korei, w USA dostępny będzie silnik 1.9 o mocy 148 KM.

Czy model ma szansę na debiut w Europie? O tym na razie producent milczy. Być może bliżej nam do modelu RB, którego produkcja w Rosji już się rozpoczęła.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 69 400 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  'Samuraj002' napisał(-a):W sumie ciekawą ofertą by był na rynku europejskim (podobnie jak nowa Optima), ale trzeba poczekać co Hyundai z tym zrobi ... .Aj, cóż to za design?! Zapatrzyli się na Priusa i Insighta?
  airmatic, 2010-11-16 23:53:18
 • avatar
  zgłoś
  W sumie ciekawą ofertą by był na rynku europejskim (podobnie jak nowa Optima), ale trzeba poczekać co Hyundai z tym zrobi ... .
  ~Samuraj002, 2010-11-16 19:48:25
 • avatar
  zgłoś
  Na chwilę przed rozpoczęciem Los Angeles Auto Show koreański producent zaprezentował galerię zdjęć swojego nowego modelu.
  auto motor i sport, 2010-11-16 08:46:38
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij