auto motor i sport poleca:

Hyundai Grandeur – nowa generacja

Poleć ten artykuł:

Hyundai, Grandeur Zobacz całą galerię

Nie wiemy jeszcze, czy w ten sposób koreańskie koncerny chcą dopieścić klienta zza Oceanu, czy traktują amerykański rynek jako pole testowe przed wprowadzeniem swoich nowych modeli na bardziej wymagający rynek europejski.

Tak czy inaczej kilka dni temu Hyundai zaprezentował nową generację limuzyny Grandeur, znanej na niektórych rynkach pod nazwą Azera. Do niedawna był to największy sedan Hyundaia sprzedawany poza rynkiem koreańskim. Teraz ten tytuł przejął model Genesis, którego prezentowaliśmy jakiś czas temu.

Producent póki co nie podał szczegółów dotyczących jednostek napędowych i wyposażenia nowego modelu. Zwraca tylko uwagę na "opływowy język projektowania", zgodnie z którym powstają wszystkie nowe modele Hyundaia.

Jak uważacie, czy nowy Grandeur powinien pojawić się w Europie? Poprzednią generację tego modelu porównywaliśmy 2 lata temu z Audi A6 - zobaczcie sami - link.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 42 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Hyundai | Grandeur

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij