Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Hyundai Grandeur – nowa generacja

Hyundai, Grandeur Hyundai Grandeur

Nie wiemy jeszcze, czy w ten sposób koreańskie koncerny chcą dopieścić klienta zza Oceanu, czy traktują amerykański rynek jako pole testowe przed wprowadzeniem swoich nowych modeli na bardziej wymagający rynek europejski.

Tak czy inaczej kilka dni temu Hyundai zaprezentował nową generację limuzyny Grandeur, znanej na niektórych rynkach pod nazwą Azera. Do niedawna był to największy sedan Hyundaia sprzedawany poza rynkiem koreańskim. Teraz ten tytuł przejął model Genesis, którego prezentowaliśmy jakiś czas temu.

Producent póki co nie podał szczegółów dotyczących jednostek napędowych i wyposażenia nowego modelu. Zwraca tylko uwagę na "opływowy język projektowania", zgodnie z którym powstają wszystkie nowe modele Hyundaia.

Jak uważacie, czy nowy Grandeur powinien pojawić się w Europie? Poprzednią generację tego modelu porównywaliśmy 2 lata temu z Audi A6 - zobaczcie sami - link.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Znaczy kto się śmieje? W większości przypadków Hyundai jest mocno niedoceniany ze swoimi modelami, a wydaje się, że może mocno namieszać, ba, już nawet trochę miesza.
  ~Samuraj002, 2010-11-23 18:50:35
 • avatar
  zgłoś
  Z emocjami w wypadku koreańskiej stylizacji trzeba zachowywać się w miarę ostrożnie, bo w końcu nie jest to Mini Countryman ani Nissan Juke. Mamy za to w Graandeurze sporą porcję elegancko wyważonej sylwetki oraz coś ze Saaba 9-5: własny design. Wyraża się to w liniach odpowiednio "zawiniętych" i podkręconych. Jeśli więc narzekamy na ziewanie i senność oglądając swoje Audi A8, można uważniej zza żywopłotu pooglądać Grandeura sąsiada, z którego (tylko na pozór) wszyscy się śmieją...
  airmatic, 2010-11-22 22:40:02
 • avatar
  zgłoś
  Wygląda świetnie. Mi z przodu przypomina nieco Lexusa LS. Życzę mu jak najlepiej i ciekaw jestem jak z wyposażeniem, ale powinno być na bogato. Mam nadzieję, że Hyundai nie zepsuje tego modelu. :/
  ~Samuraj002, 2010-11-22 20:58:27
 • avatar
  zgłoś
  W Ameryce koreańskie marki proponują bardzo ciekawe samochody.
  auto motor i sport, 2010-11-22 09:09:09
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij