Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Hyundai dla Tedego?

Hyundai, Equus, Genesis, Sonata, SEMA Hyundai Equus

Amerykańskie targi SEMA Show przyciągają co roku największych producentów samochodów, którzy pokazują potencjał swoich aut - podpowiadają, że z odrobiną dobrych chęci i furmanką pieniędzy można z najnudniejszej Toyoty i najbrzydszego Chevroleta zrobić kawał pięknego auta, za którym będą oglądać się wszyscy.

W tym roku na wystawie nie zabraknie również Hyundaia. Koreańczycy pokażą m.in. swoją limuzynę - model Equus - przygotowaną do spółki z magazynem DUB. Znajdzie się na niej czarny lakier w dwóch odmianach - błyszczącej i matowej, zmienione wypełnienie "grilla" i poprawiający aerodynamikę pakiet ospoilerowania. Najciekawsze ukryto w nadkolach - 24-calowe felgi aluminiowe.

W kabinie zobaczymy skórzaną tapicerkę i zmodyfikowane, oddzielne, tylne fotele . Przygotowano też system audio, który ma zadowolić największych audiofili.

I po raz kolejny dzisiejszego dnia zadajemy pytanie - do kogo kierowany jest ten samochód? Raperów z East Coast, albo West Coast? A może do polskich hiphopowców, z sugestią, by przesiedli się ze starych, fantazyjnie oklejonych "beemek"?

Na targach SEMA Show Hyundai pokaże jeszcze jednego Equusa, a do tego Genesisa Coupe i Sonatę Turbo - znajdziecie je w galerii obok.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  "Hyundai dla Tedego" - nawet niezły tytuł...Autor tego postu zgodnie z zasadami sztuki dziennikarskiej zastosował genialną captatio benevolentiae (łc. zwrócenie uwagi). Zapewne ten pan, którego dotyczy tytułowe pytanie, nie zwróciłby uwagi na tego newsa. A teraz stało się, że mu ktoś po fachu... przyłożył. Mam nadzieję, że w odwecie główny zainteresowany nie weźmie Hyundaia na tapetę kącika "wsiowy tuning". Może za to nakręci o nim lepszą połowę odcinka.Gorzej, jeśli we wsiowym materiale będzie omawiał zawartość grudniowego AMiS Ot, taka riposta po koleżeńskim fachu
  ~airmatic, 2010-10-29 20:35:54
 • avatar
  zgłoś
  Auto dla wschodzącej gwiazdy hip hopu. Strasznie toporny ten Hyundai, ale zarazem i niezwykle dostojnie się prezentuje.
  ~Samuraj002, 2010-10-29 15:38:22
 • avatar
  zgłoś
  Na zbliżających się największych targach tuningowych świata Hyundai pokaże swoją największą limuzynę.
  auto motor i sport, 2010-10-29 08:41:34
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij