auto motor i sport poleca:

Hyundai o stylistyce Bentley'a?

Poleć ten artykuł:

Hyundai skupia duże siły w rozwój luksusowej marki jaką jest Genesis. Po przejęciu Luca Donckerwolke, szefa stylistów Bentley'a, przyszedł czas na kolejnego pracownika studia stylistycznego brytyjskiej marki.

Luksus od Hyundaia: Najnowszy Genesis

Sangyup Lee będzie teraz odpowiedzialny za strategię w dziale designu. To nie wiele nam mówi, ale jedna rzecz w poprzedniej karierze zawodowej Lee sugeruje, że będzie on odpowiedzialny za nowe wnętrza w autach Genesisa.

Hyundai mówi, że Lee będzie pomagał kreować wizerunek i design zarówno Genesisa, jak i Hyundai'a. Nowy stylista będzie też odpowiedzialny za kolorystykę oraz dobór materiałów. Słowem - Lee będzie drugą, za panem Donckerwolke osobą w firmie.

Sangyup Lee po ukończeniu studiów w Korei Południowej rozpoczął pracę u Pininfariny, później przeszedł do Porsche Design. W 1999 przeniósł się do General Motors, a potem w grupie VW, gdzie pracował m.in. dla Bentley'a i Audi.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 42 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: stylista | Hyundai | Bentley

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij