auto motor i sport poleca:

Hyundai zaprasza do serwisu

Poleć ten artykuł:

Hyundai Santa Fe Zobacz całą galerię

Hyundai Motor Poland Sp. z o. o. powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre samochody Hyundai Santa Fe model SM mogą stwarzać zagrożenie dla użytkowników.

W niektórych samochodach Hyundai Santa Fe model SM wyprodukowanych między 1.07.2000 r. a 26.01.2003 r. może wystąpić korozja wahaczy tylnego zawieszenia.

Usterka polega na tym, iż w elementach zawieszenia tylnego mogą wystąpić zmiany korozyjne prowadzące do osłabienia jego wytrzymałości. W konsekwencji może to doprowadzić do pęknięcia w miejscu występowania korozji.

Przedsiębiorca poinformował, że wahacze tylnego zawieszenia samochodów zostaną sprawdzone i zabezpieczone antykorozyjnie, lub w przypadku wykrycia korozji wymienione na nowe.

Kampanią serwisową na rynku polskim objętych jest 177 samochodów Hyundai Santa Fe model SM (numery VIN - link).

Przedsiębiorca poinformował UOKiK, że posiadacze pojazdów objętych akcją zostaną listownie powiadomieni o stwierdzonym zagrożeniu oraz zaproszeni do autoryzowanych stacji obsługi, gdzie zostaną dokonane niezbędne naprawy.

źródło: UOKiK

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 42 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Hyundai | akcja seriwsowa | Santa Fe

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij