auto motor i sport poleca:

I.DE.A Sofia Concept – auto inspirowane kobiecymi kształtami

Poleć ten artykuł:

I.DE.A, Sofia, Concept, Sophia Zobacz całą galerię

Ten koncept wzbudził nasze zainteresowanie w połowie zeszłego miesiąca, za sprawą najkrótszej znanej nam dotąd informacji prasowej, składającej się z dwóch zdań. Wzbudziła ona nasze zainteresowanie na tyle, że zaznaczyliśmy ten projekt grubą kreską na liście aut do obejrzenia w Genewie.

W Genewie dowiedzieliśmy się o nim niewiele więcej ponad to, że nazywa się Sofia i kształty tego pojazdu inspirowane są kształtami kobiety. I to wszystko co można o nim powiedzieć. Nie ma napędu, nie ma kabiny, pod tą skorupą nie ma nic. Ale podkreślamy, kobieca inspiracja dotyczy kształtów nadwozia, nie wnętrza!

Autorzy projektu zapewniają, że prowadzą rozmowy z kilkoma koncernami na temat możliwości stworzenia prawdziwego pojazdu na podstawie ich projektu. Ale patrząc na ich dotychczasowy dorobek, w którym znajdziemy raczej sprzęt gospodarstwa domowego, nie spodziewamy się szybkiej rynkowej premiery.

Tagi: I.DE.A | Sofia | Concept | Sophia | Genewa 2010

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij