auto motor i sport poleca:

Infiniti JX – moc siódemki

Poleć ten artykuł:

7 lipca dokładnie o 7:07 na facebookowym profilu Infiniti pojawiło się pierwsze i jak dotąd jedyne oficjalne zdjęcie modelu JX. A właściwie jego fragmentu, tak dla pobudzenia apetytu klientów. Ta publikacja to początek całej socjal-mediowej kampanii "power of 7", przy pomocy której producent będzie budował napięcie wokół nowego modelu. Przez siedem tygodni, w każdy czwartek na Facebooku pojawi się kolejna odsłona JX-a. A co to właściwie za auto? Póki co producent pozostaje tajemniczy - wiadomo, że będzie to SUV z miejscem dla, a jakże, siedmiorga pasażerów. Infiniti obiecuje "oszałamiające wnętrze" z "niesamowitą elastycznością, łatwym dostępem do obszernego trzeciego rzędu i najnowszymi technologiami".

W pełnej krasie będzie nam dane obejrzeć ten model dopiero 18 sierpnia, podczas amerykańskiego Pebble Beach Concours d'Elegance. Później - w listopadzie JX trafi na wystawę w Los Angeles, a wiosną 2012 - do salonów.

 Infiniti JX

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 950 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Infiniti | JX

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij