auto motor i sport poleca:

Infiniti Q70L Bespoke Edition: Dla długonogich

Poleć ten artykuł:

Auto wizualnie nie różni się niczym od przedłużonej wersji modelu Q70, ale Bespoke Edition oferuje dużo więcej we wnętrzu.

Infiniti Q70L Bespoke Edition Zobacz całą galerię

Q70 Bespoke Edition bazuje na przedłużonej o 150 mm wersji Q70L. Wewnątrz zainstalowano cztery niezależne fotele obszyte białą, aksamitną skórą. Fotele zostały ręcznie obszyte przez jednego człowieka, to zabieg konieczny do uzyskania równych szwów i odpowiedniej faktury materiału.

Wnętrze było inspirowane samochodem koncepcyjnym i wypełnia lukę pomiędzy wnętrzem z konceptu, a autem produkcyjnym. Nie wiadomo, czy Q70L Bespoke Edition jest wersją produkcyjną, czy tylko pokazem możliwości. Bardzo prawdopodobne, że Infiniti będzie chciało tym modelem zdobyć azjatyckich klientów, lubujących się w przedłużanych wersjach limuzyn.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 199 840 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Infiniti | Infiniti Q70 | Edition

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (1)

angela, 30 grudnia 2015, 10:10

Wcale mnie nie zaskakuje aż takie dopieszczanie kierowcy i klienta ze strony Infiniti, od zawsze ta marka kładzie ogromny nacisk na komfort, bezpieczeństwo i jakość aut. To są nietuzinkowe, wyjątkowe samochody.
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij