auto motor i sport poleca:

Infiniti QX na 32-calowych felgach: Marzenie rapera

Poleć ten artykuł:

Kalifornijska firma Forgiato uważa, że rozmiar ma znaczenie. Dali temu wyraz montując 32-calowe felgi do złotego Infiniti QX. 

Zobacz całą galerię

Mało znana w Polsce kalifornijska firma Forgiato, produkująca felgi pochwaliła się projektem, w którym wypuszczone przez nią „alusy” grają dosłownie największą rolę. Złote Infiniti FX stoi na niewiarygodnie wielkich, kapiących chromem, 32-calowych felgach!

W Ameryce Forgiato słynie z tworzenia niepowtarzalnych felg w rozmaitych kolorach i formach. Te, w które wyposażono japońskiego SUV-a nie są tutaj wyjątkiem. Nazwane „Autonomo-L” felgi mają monstrualne rozmiary. Nawet sam producent przyznaje, że znalezienie do nich opon, to nie lada wyzwanie. Mimo to, nie powstrzymało ich to od włączenia rozmiaru 32’ do szerokiej oferty rozciągającej się już od 16- do 30-calowych obręczy.

Jednak ogromne alufelgi to nie jedyne, co wyróżnia QX-a na tle innych aut.  Dość niecodzienny jest już sam lakier, który swoim mocnym złotym kolorem z daleka zwiastuje przybycie lubującego się w przepychu właściciela auta. Jemu z pewnością przypadłyby do gustu również liczne chromowane dodatki, które zdaniem innych dodają jeszcze więcej taniego blichtru.

Fargiato nie podaje czy i w jaki sposób 32-calowe felgi wpłynęły na prowadzenie Infiniti, ale coś nam podpowiada, że właściwości jezdne nieco ucierpiały. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 950 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Infiniti | SUV | alufelga | felgi

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij