Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Infiniti w Europie

Infiniti EX Infiniti EX

Potencjalny nabywcy będą mogli spotkać się z Infiniti już podczas najbliższej imprezy - Geneva Motor Show - która rozpocznie się w marcu.

Amerykański Nissan podczas salonu zaprezentuje drugą generację modelu FX Crossover, napędzanego ośmiocylindrową jednostką. Jest to pierwsza Infiniti poza Stanami Zjednoczonymi.

Europejska linia Infiniti składać się będzie z modeli G Sedan, G coupe oraz EX - wszystkie wyposażone w silniki V6. Do tej trójki dołączy od października tego roku również FX drugiej generacji.

CarScoop

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  wyobrażasz sobie chłopka lep...,że zamiast bmw wsiądzie doinfiniti.oni absolutnie nie mają gustu czy smaku,albo tyle co dresy.
  ~rocki65, 2008-03-26 03:14:36
 • avatar
  zgłoś
  Mnie tam nie obchodzi czym się bujają "elity". Większa konkurencja na rynku to zawsze plus dla potencjalnych nabywców. Ostatnio coraz więcej aut z USA jest ściąganych do Europy, ale tu można mieć odmienne zdanie czy zaliczyć to do plusów czy minusów
  ~Szopa, 2008-02-12 23:21:35
 • avatar
  zgłoś
  Już nie mogę się doczekać na wejście Infiniti do Polski.Może w końcu polscy "biznesmeni" przestaną turlać się Mercami, Beemami i Lexusami.Do kompletu potrzebna jeszcze będzie Acura.
  ~norbert, 2008-02-12 22:14:49
 • avatar
  zgłoś
  Prawie dwadzieścia lat po pojawieniu się marki Infiniti na rynku amerykańskim, Nissan postanowił zaprezentować ją po raz pierwszy w Europie Zachodniej.
  auto motor i sport, 2008-02-12 14:22:56
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij