auto motor i sport poleca:

Inspekcja Transportu Drogowego: paralizatory, kolczatki i... broń palna

Poleć ten artykuł:

Szef ITD, Tomasz Połeć, wystąpił z wnioskiem o przyznanie możliwości posługiwania się kolczatkami, paralizatorami a nawet bronią palną.

Zobacz całą galerię

To śmiałe posunięcie spotkało się ze stanowczym sprzeciwem posłów, którzy uważają, że ITD jest służbą mającą na celu zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wg nich, od ścigania niebezpiecznych kierowców i używania na przykład broni, jest policja i straż graniczna.

Żądania ITD wzbudziły również protesty wśród internautów, którzy co rusz przysyłają filmiki z autami ITD niekoniecznie stosującymi się do przepisów drogowych lub "kasującymi" kierowców w dziwnych, raczej bezpiecznych miejscach. Ostatnim "hitem" sieci jest Peugeot Partner, umalowany na żółto niczym samochód "drogowców", z zamontowanymi radarami, a także napisem "Pojazd techniczny GITD". Co robi? Oczywiście pstryka zdjęcia na prostym odcinku drogi w terenie niezabudowanym.

amis

Źródło zdjęcia: supernowosci24.pl

Tagi: itd | inspekcja transportu drogowego | polska

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij