auto motor i sport poleca:

Jaguar AJ 21 – dzieło Ardena!

Poleć ten artykuł:

Jaguar Arden AJ 21 Zobacz całą galerię

Patrząc na to auto, od razu zauważysz bardzo modne ostatnio diody LED w przednim zderzaku, powiększone wloty powietrza do komory silnika oraz mocno zmienioną osłonę chłodnicy. Z tyłu w oczy rzuci ci się inny zderzak, niewielki spoilerek na klapie bagażnika oraz podwójne zakończenie sportowego układu wydechowego.

Oczywiście, nie zapomniano także o wielkich kołach. W prezentowanym modelu znajdują się piękne felgi o rozmiarze 21 cali. Jest też sportowe zawieszenie.

Dużo dzieje się też pod maską XF-a od Ardena. Na przykład 2,7-litrowy turbodiesel, dysponujący seryjną mocą na poziomie 207 koni mechanicznych, dostaje zastrzyk 43 koni mechanicznych i 80 Nm momentu obrotowego.

4,2-litrowa jednostka V8, osiągająca moc 298 koni mechanicznych, po wizycie u Ardena ma aż o 80 koni mechanicznych więcej. Znajdujący się na szczycie, 4,2-litrowy silnik, wyposażony w sprężarkę mechaniczną, po tuningu osiąga, zamiast 416, aż 550 koni mechanicznych.

Więcej informacji na stronie internetowej www.arden.de.

Źródło: Arden

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 199 900 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Jaguar | XF | Arden | tuning | AJ 21

Oceń artykuł:

3,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij