auto motor i sport poleca:

Jaguar XF – będzie wersja kombi

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

Jaguar w wersji kombi? Słysząc takie hasło przeszukujesz pamięć w poszukiwaniu odpowiedniego modelu i pewnie jedyne co Ci przychodzi na myśl, to stary, dobry XJ, który wieki temu dostępny był jako pięcio-, a nawet trzydrzwiowe kombi. Pewnie nawet nie przyjdzie Ci do głowy X-type, który w tej wersji nie zdobył popularności i ciężko dziś spotkać takie auto na ulicy.

Jednak planiści Jaguara stwierdzili, że chcąc powalczyć o klientów z Audi, BMW, czy Mercedesem brytyjska marka musi mieć w ofercie model w bardziej rodzinnej odmianie. Nie podano jeszcze kiedy będzie on dostępny, ani ile będzie kosztować, ale Andrew Whyman - szef zespołu odpowiedzialnego za model XF potwierdził, że faktycznie trwają prace nad takim autem i dodał, że główny designer marki - Inam Callum - zrobi z XF-em "coś innego, z charakterem i szykiem". Nie mówi się jeszcze od planowanej wielkości sprzedaży. Być może XF w wersji kombi będzie powstawał na specjalne zamówienie klientów - wszystko zależy od faktycznego zainteresowania taką odmianą.

Źródło: www.carsales.com.au

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 199 900 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Jaguar | XF

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij