auto motor i sport poleca:

Jaguar XJ6 z filmu "To ja złodziej" na sprzedaż

Poleć ten artykuł:

"Jaguar kupiony w Polskim Salonie w 1998 roku - jeden właściciel, oryginalny przebieg" - czytamy na początku ogłoszenia wyjątkowego Jaguara XJ6. Zobacz, ile warty jest brytyjski klasyk i gwiazda polskiego filmu.

Jaguar XJ6

Kultowy niemalże film z lat 90. "To ja złodziej" to przede wszystkim świat gangów samochodowych i egzotycznych - jak na tamte czasy - aut. Jedną z gwiazd w filmie był butelkowozielony Jaguar XJ6, którym jeździł Daniel Olbrychski, a także była wieziona Krystyna Feldman. 

Teraz samochód jest wystawiony na sprzedaż, jeszcze na oryginalnych, czarnych tablicach. Sprzedawany egzemplarz został kupiony w polskim salonie (!) w 1998 roku. Auto ma prawdziwy przebieg 101 tys. km. "Samochód miał niesamowicie barwną historię - opuszczony po latach świetności i karierze filmowej, przeżył prawdziwy atak gangsterów, atak koni, które zjadły kwiatki ze strojenia ślubnego, strzelaniny filmowe - był i widział wiele" - czytamy dalej w ogłoszeniu.

Obok innych, ciekawych modeli, na których można nieźle zarobić, zielony Jaguar wydaje się być bardzo dobrą lokatą kapitału, Mercedes-ślicznotka z filmu "Odwróceni" sprzedał się za ponad 100 tys. zł, jego właścicielem stał się Kamil Durczok. Jaguar warty na tę chwilę 40 tys., może za moment osiągnąć podobne wartości.

Link do ogłoszenia - http://allegro.pl/jaguar-xj6-4-0-salon-polska-to-ja-zlodziej-i5783113123.html

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 448 900 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Jaguar XJ | film

Oceń artykuł:

2,60

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij