Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Jaguar za lokatę!

Jaguar X-type Jaguar X-type

Promocja przeznaczona jest dla osób zamożnych. Wystarczy wpłacić minimum 10 mln zł ze stałym 9 -procentowym oprocentowaniem, by otrzymać na własność Jaguara X-Type'a Classic 2.0 (model 2009 r.). Oprocentowanie będzie jeszcze wyższe (10%.) w przypadku klientów wpłacających 20 mln zł na dwa lata. Każdy klient może otrzymać nawet dwie nagrody - w przypadku jeśli założy dwie lokaty na 9 proc. o wartości 10 mln zł każda.

"Promocją z jaguarem chcemy zachęcić do naszej oferty nowych klientów i podziękować za zaufanie tym, którzy z podobnych produktów już korzystali. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji kolejny raz podpiszą umowę depozytową, bo przecież tak wysokie lokaty z atrakcyjnym oprocentowaniem w Noble Banku nie są nowością" - powiedział Jarosław Augustyniak, Prezes Zarządu Noble Banku S.A.

Przypomnijmy, że Jaguar X-type 2.0 Classic (w cennikach występuje tylko w wersji z silnikiem diesla o mocy 130 KM) w cennikach widnieje za 106 500 zł. Jego cena wynosi więc niewiele ponad 1% tego, co klient musi "zostawić" w banku. X-type został zaprezentowany w 2001 roku i jest autem opartym na podzespołach mieszczańskiego Forda Mondeo poprzedniej generacji.

Źródło: Noble Bank, informacja własna

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 159 900 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Pomysł nie spotykany , lecz ma jedną , acz poważną słabość - o której chyba nikt w owym banku nie pomyślał . Jeśli stać klienta na wpłacenie jednorazowo 10 mln na lokatę , to na Jaguara za 100 tys nie poleci , bo tak tanie auto nie robi na nim wrażenia .
  ~AMiS Fan:), 2008-11-26 13:01:29
 • avatar
  zgłoś
  Właśnie ruszyła niespotykana akcja promocyjna w polskiej bankowości. Każdy, kto utworzy w Noble Banku lokatę w wysokości 10 mln zł, otrzyma Jaguara w prezencie!
  auto motor i sport, 2008-11-26 10:38:25
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij