auto motor i sport poleca:

Jeep Wrangler w wersji 6x6

Poleć ten artykuł:

Chińska firma G. Patton stworzyła właśnie samochód na bazie Jeepa wyposażony w sześć kół. Auto nazywa się Tomahawk i może być konkurentem dla Mercedesa G63 AMG 6x6.

Zobacz całą galerię

Ten nietypowy samochód zadebiutował podczas imprezy Chengdu Auto Show. Do jego budowy wykorzystano standardowego Jeepa Wranglera, któremu amputowano tylną cześć nadwozia, tuż za słupkiem C. Dospawano tam nadwozie z pickupa oraz kolejną oś.

Oprócz zmiany bryły nadwozia zainstalowano nową maskę oraz grill, które nadały mu agresywnego wyglądu. Zmiany pojawiły się również w tylnej części nadwozia. Całość postawiono na 17-calowych felgach z oponami o rozmiarze 35 cali z charakterystycznym bieżnikiem w kształcie kostki. Auto otrzymało również zdalnie sterowaną, elektryczną wyciągarkę. Wnętrze pozostało seryjne. Prezentowany model wyposażono w skórzaną tapicerkę oraz elementy w kolorze pomarańczowym.

G. Patton Tomahawk, czyli Jeep Wrangler po dość mocnej przeróbce, nie trafił jeszcze do seryjnej produkcji. Auto na początek będzie sprzedawane wyłącznie na rynku chińskim. Nie jest znana cena tego samochodu.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 188 500 PLN
Dostępne nadwozia: suv-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Jeep Wrangler | G. Patton

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij