Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Jenson Button poprowadzi „Top Gear”?

Czy Chris Evans, zastępujący Jeremiego Clarksona, poprowadzi "Top Gear" z kierowcą Formuły 1, Jensonem Buttonem? Tak donoszą zagraniczne media. 

2015-07-30

Brytyjski tabloid Daily Mail donosi jakoby kierowca Formuły 1, Jenson Button, był potencjalnym kandydatem na współprowadzącego najpopularniejsze motoryzacyjne show świata „Top Gear”.

Po aferze z udziałem Jeremiego Clarksona, w skutek której został on zwolniony z BBC, a jego dwaj koledzy współprowadzący program (James May i Richard Hammond) zrezygnowali z dalszej realizacji programu bez „Jezzy”, BBC zabrało się za poszukiwania godnych następców. I tak, wybór padł na znanego na Wyspach dziennikarza Chrisa Evansa, którego zadaniem jest teraz skompletowanie pełnego składu prowadzącego o kolejnych dwóch prezenterów.

Zgodnie z tym co podaje zagraniczna prasa, to właśnie wspomniany już kierowca Formuły 1 jest na najlepszej drodze do pozyskania posady obok Evansa. W żadnym wypadku nie jest to jednak oficjalna informacja pochodząca wprost od BBC, ale taka z pewnością niebawem się pojawi. Doniesienia te trzeba więc traktować ze sporym dystansem, gdyż Jenson Button nie wspominał nic póki co o odejściu z Formuły 1, a swoje plany na sezon 2016 ma przedstawić w perspektywie kilku miesięcy. 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij