Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Jeremy Clarkson z "Top Gear" zawieszony przez BBC

Na razie nie podano żadnych szczegółowych informacji na temat przyczyny awantury. Znając jednak charakter "Jezzy" można się domyślać, że chodzi o bardzo kontrowersyjną wypowiedź.

Jeremy Clarkson fot. bbc.co.uk

Podobno w maju zeszłego roku, Clarkson otrzymał ostatnie ostrzeżenie od stacji BBC. Przy kręceniu jednego z odcinków "Top Gear" powiedział kilka obraźliwych słów za dużo i dlatego dostał "naganę". Tym razem, sprawa jest na tyle poważna, że wstrzymano emisję kolejnych odcinków najnowszej, 22. serii.

Przedstawiciel stacji BBC powiedział, że trwa śledztwo w tej sprawie i na razie nie może nic powiedzieć. Można się jednak domyślać, że chodzi o jakąś kontrowersyjną wypowiedź przed kamerą. Zapewne chodzi o komentarze na tle rasistowskim, z których Clarkson jest znany.

Sam prezenter nie komentował oficjalnie sytuacji, na swoim Twitterze napisał jedynie ironiczny post, w którym szukał nowego prowadzącego "Top Gear". Jeremy pisał, że "kandydat powinien być w średnim wieku, źle się ubierać, być pedantyczny i nie spóźniać się do pracy".

Jednak zaraz po pojawieniu się informacji o odsunięciu Clarksona, oburzeni fani wstawili się za niego i wysłali petycję do BBC o przywrócenie "Jezzy". W ciągu kilku godzin listę podpisało 100 tys. osób.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Brytyjski prezenter popularnego programu motoryzacyjnego "Top Gear" został zawieszony przez stację BBC. Powodem miała być ostra kłótnia producenta z Clarksonem.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Jeremy-Clarkson-z-Top-Gear-zawieszony-przez-BBC,19217,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-03-11 10:23:35
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij