auto motor i sport poleca:

Jeszcze zakamuflowane – Megane Sedan

Poleć ten artykuł:

Renault Megane sedan Zobacz całą galerię

Samochody typu sedan są niezmiernie popularne w Europie Środkowej oraz Wschodniej. Dlatego też Renault nie może sobie pozwolić na brak sedana i już niedługo zaprezentuje wersję produkcyjną tego samochodu.

Na razie musimy zadowolić się jedynie fotografiami zakamuflowanego prototypu, ale już dzięki nim można dostrzec zarysy sylwetki nowego auta. Widać z nich, że do drugiego słupka dachowego jest ono niemal identyczne z pięciodrzwiowym hatchbackiem, natomiast reszta to już zupełnie inna bajka.

Uwagę zwracają przede wszystkim mocno pochylona tylna szyba oraz przetłoczenie idące od przedniej maski przez cały bok karoserii aż do krawędzi bagażnika.

Auto oparte zostało na tej samej płycie podłogowej, co kombi, charakteryzującej się wydłużonym o 62 mm rozstawem osi, mierzącym 2702 mm. Dzięki temu, Megane sedan ma dysponować dużym bagażnikiem i przestronnym wnętrzem także z tyłu.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 107 250 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-3, hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Renault | Megane | sedan | nowy model | Frankfurt Motor Show 2009

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij