auto motor i sport poleca:

Jeżdżący ideał – M3 od IND!

Poleć ten artykuł:

IND BMW M3 Zobacz całą galerię

Jeśli coś nazywa się M3 lub M5, to wiadomo, że świetnie przyspiesza, brzmi i wygląda. Jednak, jak się okazuje, może być jeszcze lepsze. Udowodniło to IND, tworząc własną wizję M-trójki, stworzonej dla klienta o imieniu Myke.

Auto, prezentowane na zdjęciach, zostało najpierw rozłożone na części i pomalowane na niebiesko. Przy okazji tuner wyrzucił metalowy dach i w jego miejsce wstawił dach zbudowany ręcznie z włókna węglowego.

IND zamontował w M-trójce też nowy przedni zderzak, który charakteryzuje się bardziej agresywnym wlotem powietrza, wyglądającym niczym wysunięta do przodu dolna warga. Z tyłu natomiast pojawił się dyfuzor, a seryjne koła ustąpiły miejsca pięknym obręczom firmy Netz.

Niestety, tuner nie podał żadnych informacji dotyczących osiągów. Wiadomo, że pod maską pojawił się nowy wlot powietrza, a silnik otrzymał nowe oprogramowanie. Zmieniono też zawieszenie oraz tarcze hamulcowe. Pierwsze pochodzi z firmy KW, natomiast tarcze - od Brembo.

Zapraszamy do naszej obszernej galerii zdjęć z BMW M3 IND. Całość sprawia świetne wrażenie. Prawda?

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 671 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW | M3 | tuning | IND

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij