Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Jeździmy Seatem Alhambrą po faceliftingu

Największe zmiany zaszły w "oprogramowaniu" liftingowej Alhambry. Doszły też zmodernizowane i czystsze silniki, zamontowano też szereg udogodnień dla rodzin z dziećmi. Czytaj, wrażenia z pierwszego kontaktu "face to face" z Seatem Alhambrą po faceliftingu.

Seat Alhambra po faceliftingu niewiele zmienił się pod kątem stylistycznym, o czym już pisaliśmy. Wewnątrz ilość miejsca nie uległa zmianie. Każdy z pasażerów ma do dyspozycji niezależny fotel. Wygodna rzecz, ale znajoma z wersji z przed modyfikacji.

Alhambra jest autem prorodzinnym, o czym świadczą zintegrowane foteliki dziecięce, praktyczne stoliki, liczne schowki, czy indywidualne nawiewy dla każdego podróżującego. To w zasadzie nic nowego w dużym Seacie.

Gdzie więc zmiany? Najwięcej jest ich pod maską. Wszystkie silniki są mocniejsze i ekonomiczniejsze o 10%. Pojawił się także nowy zestaw nawigacyjno-multimedialny, który za pomocą systemu MirrorLink pozwala łączyć się ze smartfonem i korzystać z jego aplikacji na ekranie samochodowym.

Więcej o wrażeniach z jazdy Alhambrą przeczytasz we wrześniowym wydaniu auto motor i sport już 14 sierpnia.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 105 600 PLN
Dostępne nadwozia: van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Hiszpanie delikatnie zmodyfikowali rodzinnego vana - Alhambrę. Zmiany zewnętrzne są kosmetyczne. Sprawdzamy, co jeszcze zmieniło się w odświeżonym Seacie Alhambra.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Jezdzimy-Seatem-Alhambra-po-faceliftingu,20196,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-07-16 15:52:30
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij