auto motor i sport poleca:

Jeździmy Seatem Alhambrą po faceliftingu

Poleć ten artykuł:

Największe zmiany zaszły w "oprogramowaniu" liftingowej Alhambry. Doszły też zmodernizowane i czystsze silniki, zamontowano też szereg udogodnień dla rodzin z dziećmi. Czytaj, wrażenia z pierwszego kontaktu "face to face" z Seatem Alhambrą po faceliftingu.

Seat Alhambra facelifting Zobacz całą galerię

Seat Alhambra po faceliftingu niewiele zmienił się pod kątem stylistycznym, o czym już pisaliśmy. Wewnątrz ilość miejsca nie uległa zmianie. Każdy z pasażerów ma do dyspozycji niezależny fotel. Wygodna rzecz, ale znajoma z wersji z przed modyfikacji.

Alhambra jest autem prorodzinnym, o czym świadczą zintegrowane foteliki dziecięce, praktyczne stoliki, liczne schowki, czy indywidualne nawiewy dla każdego podróżującego. To w zasadzie nic nowego w dużym Seacie.

Gdzie więc zmiany? Najwięcej jest ich pod maską. Wszystkie silniki są mocniejsze i ekonomiczniejsze o 10%. Pojawił się także nowy zestaw nawigacyjno-multimedialny, który za pomocą systemu MirrorLink pozwala łączyć się ze smartfonem i korzystać z jego aplikacji na ekranie samochodowym.

Więcej o wrażeniach z jazdy Alhambrą przeczytasz we wrześniowym wydaniu auto motor i sport już 14 sierpnia.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 104 400 PLN
Dostępne nadwozia: van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Seat Alhambra | facelifting | wrażenia z jazdy

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij