auto motor i sport poleca:

Juke-R już lata po torze

Poleć ten artykuł:

Nissan Juke-R Zobacz całą galerię

Jedyny w swoim rodzaju projekt brytyjskiego importera japońskiej marki wyjechał z z fabryki w której powstał i przeszedł pierwsze testy na brytyjskim obiekcie testowym - MIRA, na którym przeprowadza się m.in. testy zderzeniowe Euro NCAP. Przedsmak tego jak Juke-r z napędem na cztery koła i mocą prawie 500 KM pod maską radzi sobie na torze znajdziecie w poniższym materiale wideo. Niestety na specyfikację auta wciąż trzeba poczekać.

Co ciekawe, wygląda na to, że pomysł zbudowania tego pojazdu nie wszystkim przypadł do gustu. Podobno projekt nie był konsultowany z zarządem koncernu w Japonii i część członków władz nadzorczych nie jest zadowolona z faktu, że by powstał konieczne było pocięcie na kawałki topowego modelu Nissana. Ale nikt nie może zaprzeczyć, że szum, jaki powstał w sieci po pierwszych prezentacjach prac nad autem, z pewnością przykuł uwagę do tego z natury oryginalnego modelu.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 70 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Nissan | Juke | Juke-R

Oceń artykuł:

4,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij