Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Kia Picanto – pierwsze szkice

Kia, Picanto Kia Picanto

 Nowy maluch Kii będzie zdecydowanie bardziej charakterystyczny niż obecnie oferowany model. "Tygrysi" przód powoduje, że auto zdaje się być bardziej muskularne, ze sportowym pazurem. Auto dzieli płytę podłogową z bratnim Hyundaiem i10. Pomimo, że to co widzimy w galerii to dopiero szkice, model jest już na ukończeniu, w marcu pojawi się w Genewie, a do sprzedaży ma trafić jeszcze przed Wielkanocą.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 52 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  'Samuraj002' napisał(-a):Z przodu przypomina mi nieco Vengę. Ogólnie jeśli trafi w nieznacznie zmienionej formie do produkcji, to możemy mieć ciekawe i ładne autko miejskie. Zgodzę się z powyższym. Idąc w tym kierunku, Kia nareszcie zafunduje sobie przedstawiciela segmentu A z tym, co mniej zamożni klienci (tygryski, czyli my) lubią najbardziej. Czyli z pazurkiem . Spodziewamy się więc czegoś na miarę Kii Sportage, tylko w klasie "budżet" - tygrysiego nosa z przejrzystym, nowoczesnym wizerunkiem. To oznacza, że koreański Sparksio i nowy "misiek" Panda muszą wkrótce mieć przygotowane "coś specjalnego"
  airmatic, 2010-12-07 20:43:45
 • avatar
  zgłoś
  Z przodu przypomina mi nieco Vengę. Ogólnie jeśli trafi w nieznacznie zmienionej formie do produkcji, to możemy mieć ciekawe i ładne autko miejskie.
  ~Samuraj002, 2010-12-07 19:00:57
 • avatar
  zgłoś
  W marcu zobaczymy ją w Genewie, póki co zaprezentowano pierwsze szkice.
  auto motor i sport, 2010-12-07 08:53:35
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij