Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Koncepcyjna Impreza na wideo

Subaru, Impreza Subaru Impreza Concept

To co prawda tylko animacja komputerowa, ale daje wyobrażenie o tym, jak prezentuje się koncepcyjna Impreza z każdej strony. Przypomnijmy, że zaprezentowany w Los Angeles model wyposażony jest w dwulitrowy silnik typu bokser połączony z bezstopniową skrzynią CVT. Jak się Wam podoba ten pomysł?

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 80 750 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Co racja to racja. To nie ten sam dźwięk boksera. :/ Co do twojej wypowiedzi, opinie są w zasadzie różne. Jedni mówią, że Evo lepiej jeździ i jest bardziej przewidywalne, przez co jest większy fun, inni mówią zupełnie na odwrót. Wiadomo jedno, Impreza nigdy nie była łatwa w prowadzeniu i sporo wymagała od kierowcy (ale chyba o to tu chodzi). Każdy ma indywidualne podejście do tej sprawy i spór, który notabene pamiętam jeszcze z dzieciństwa, a więc Impreza czy Evo, nigdy chyba nie zostanie rozstrzygnięty.
  ~Samuraj002, 2010-12-11 19:48:47
 • avatar
  zgłoś
  Z tego co wiem nowa Impreza wymięka przy Evo X.Niestety, jest odwrotnie, ale to trzeba rozwinąć w szerszą myśl. Impreza jest zdecydowanie bardziej bezkompromisowa i więcej wymaga od kierowcy. To nie potulny baranek, który chodzi gładko bokami - jak Evo X. Imprezę trzeba spiąć, trzeba ją wkurzyć, sprowokować do walki na drodze, a jak już się wkurzy, to trzeba mieć jaja by ją okiełznać, bo zaczyna żyć własnym życiem. Ale kto ma jaja, ten ma fun. Evo mniejszym nakładem sił kierowcy udaje rajdówkę i szybciej da się go oswoić. Pozostaje kwestia komu jaki fun wystarcza, ponieważ mało który kierowca pozna pełnie możliwości Imprezy trzymanej w ryzach. Imprezy trzeba się po prostu nauczyć, a Evo oferuje prostrzą (i szybszą) formę zabawy.pieszczący uszy dźwięk boksera...zniknął dość poważnie, razem z drzwiami bez ramek od szyb STi w opakowaniu a la Lanos (jak go "pieszczotliwie" nazywacie) nie gada już tak uroczo, jak poprzednia generacja.
  eri, 2010-12-11 19:09:36
 • avatar
  zgłoś
  'Samuraj002' napisał(-a):Miałeś pan okazję jeździć Imprezą?I owszem, miałem okazję. Sprawia dużo frajdy. A do Airmatica, absolutnie nie jest prawdą, że obecna Impreza gorzej jeździ od poprzedniej, jeździ zdecydowanie lepiej. I nie jest to tylko moja opinia, ale też wielu kierowców sportowych. Wystarczy trochę poczytać opinie.
  ~reno, 2010-12-11 18:48:06
 • avatar
  zgłoś
  Z tego co wiem nowa Impreza wymięka przy Evo X.
  ~Samuraj002, 2010-11-28 22:26:40
 • avatar
  zgłoś
  Ponoć ta nowa Impreza ("by Lanos" - według niektórych) nawet jako STi nie jest dość ostra w porównaniu z poprzednim ("McRae'em" ). Przynajmniej jeśli chodzi o "wykręcane" czasy na torze. Owszem, pieszczący uszy dźwięk boksera, niebieski lakier, skrzydło i wloty powietrza made in STi są nie do pobicia. Ale nowe auto powinno zawsze być lepsze w aspektach jeżdżenia - w końcu mówimy o samochodzie sportowym Jeśli Subaru będzie dalej szło drogą ulepszania pod kątem przydatności na co dzień i odzierania z surowego charakteru, to wyjdzie mu w końcu grzeczny kompakt w rodzaju Golfa GTI. Ale od tego legendarnego japońskiego samuraja domagamy się brzytwy ostrej jak katana. Golonkę "na ostro" zostawmy innym - panom z VW na przykład
  airmatic, 2010-11-28 22:19:18
 • avatar
  zgłoś
  Miałeś pan okazję jeździć Imprezą?
  ~Samuraj002, 2010-11-28 21:55:27
 • avatar
  zgłoś
  Era aut niepodobnych minęła już dawno, dziś wszystkie są podobne do siebie. Trochę to wymogi technologiczne, trochę wymogi bezpieczeństwa i związanymi z nim przepisami, a pewnie i znamię czasów. Tym projektem Subaru pokazało, że wraca do czasów, kiedy produkowało auta z charakterem. Połączywszy to z techniką Subaru, otrzymamy naprawdę świetny samochód. Pierwszy krok już zrobili wprowadzając obecną Imprezę STI w wersji sedan, to auto wygląda super, a na dodatek jeździ niemalże jak rajdówka. Oby tak dalej, a odzyska stracone pozycje.
  ~reno, 2010-11-28 01:34:13
 • avatar
  zgłoś
  To ja podziękuję. :/ Design przypomina mi Insignię. Kompletnie to niepodobne do Imprezy. Poza tym walnęli system z Volvo (to w zasadzie dobrze), ale ja mówię nie. Poczekam co dalej z tym zrobią.Edit: a tu foty niekomputerowe. Uploaded with
  ~Samuraj002, 2010-11-23 19:12:18
 • avatar
  zgłoś
  Japoński producent zaprezentował swój nowy pomysł na Imprezę w materiale wideo
  auto motor i sport, 2010-11-23 07:57:26
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij