auto motor i sport poleca:

Koncepty Subaru: LEVORG - Legacy, Rewolucja, Touring

Poleć ten artykuł:

Subaru powoli odkrywa karty na temat tego, co pokaże podczas Tokio Motor Show w przyszłym tygodniu.

Zobacz całą galerię

Głównym konceptem na stoisku Subaru będzie LEVORG (nazwa stworzona od słów "Legacy", "rewolucyjny" i "touring"). Auto opisywane jest jako "sports tourer" i jest zapowiedzią nowego modelu Subaru.

Pod maską znajduje się benzynowy, 1,6-litrowy silnik doładowany. Kierowcę ma wspomagać wiele systemów bezpieczeństwa.

Oprócz LEVORG-a Subaru planuje pokazanie konceptu SUV-a o nazwie Cross Sport z nadwoziem o długości 4,3 metra. Ma on zapewniać sporą ilość miejsca w kabinie i przestronny bagażnik, a także zmyślny układ składania siedzeń.

Ostatnim konceptem "na Tokio" ma być ten o nazwie Crossover 7 - 7-osobowy pojazd z bogatym wyposażeniem i wielkim wnętrzem.

Wszystkie projekty zostaną pokazane oficjalnie 20 listopada.

amis

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 94 666 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Subaru | LEVORG | koncept | Tokio Motor Show | 2013

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (6)

airmatic, 5 listopada 2013, 15:07

W sumie aż tak złym okiem na LanoSubaru nie patrzę - mimo wszystko z wyglądu jest niezłe, a duch Giugiaro żyje :) Gorzej jest z najnowszym Foresterem - co jeden, to brzydszy :(

Samuraj, 4 listopada 2013, 23:16

Subaru brakuje po prostu porządnego stylisty.

eri, 4 listopada 2013, 19:01

Wizualnie jest i tyle. Jednak to co istotne w tym samochodzie nie kryje się w jego wyglądzie i na tym zdają się bazować projektanci nadwozia. Przykryjmy jakimś kawałkiem blachy te cuda - i tak się sprzeda. Realny byt Imprezy stworzyły rajdy i na tym "jadą" takie wizualne wynalazki jak sedan, który o rajdy się nie otarł, ale żyje w nim duch wyczynowego pojazdu Petera Solberga ;) Ja tylko głośno myślę, jak długo ten duch będzie w stanie dawać mu siłę przebicia na rynku, wobec nijakości wyglądu, bo niestety nie samym STi Subaru żyje.

Samuraj, 31 października 2013, 20:47

Dotychczasowa Impreza WRX STI w odmianie sedan też jest byle czym? ;) Co masz dokładnie na myśli (czyt. które modele)?

eri, 30 października 2013, 20:36

Oni i tak mają z górki, bo to Subaru. Czego nie narysują, po latach wchodzi do obiegu jako tak zwane "coś". Zastanawiam się ile można pojechać na legendzie z byle czym, aby to się w końcu z hukiem przewróciło? A propos - dziś widziałem niebieskie STi a la Lanos i łeb mi się za nim kręcił ;)
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij