auto motor i sport poleca:

Koniec rajdu Sardynii dla Roberta Kubicy | FILM

Poleć ten artykuł:

Rajd Sardynii zakończył się dla Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka na drugim odcinku specjalnym. Obydwaj Polacy ulegli wypadkowi.

Wypadek Kubicy Rajd Sardynii

Na pierwszym piątkowym odcinku specjalnym Kubica zameldował się z piątym czasem, ze 11,3-sekundową stratą do lidera. Dzięki temu Robert znalazł się na szóstym miejscu w generalce ze stratą 15 sekund.

Wszystko wskazywało na to, że i dziś mogliśmy się spodziewać dobrych wyników naszego rodaka. Niestety, w wypadku auto Kubicy i Szczepaniaka uległo wypadkowi. Polacy uderzyli w mostek tylną lewą stroną samochodu i uszkodzili zawieszenie, co zmusiło ich do zatrzymania się już na ósmym kilometrze oesu.

- Na stromym i podbijającym spadaniu trochę nas podbiło na hamowaniu i poszliśmy w stronę murku, który był wcześniej osłonięty belą ze słomy, ale ta została uderzona i przesunięta przez poprzednie auta i niestety uderzyliśmy w ten murek... - tłumaczył Kubica.

Tagi: rajdy | rajd Sardynii | Kubica wypadek film

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij