Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Kubica optymistą

Robert Kubica - skupienie przed wyścigiem. Robert Kubica - skupienie przed wyścigiem.

Polak należy do fali młodych kierowców, którzy w Formule 1 stają się marką samą w sobie. Do listy tej należy zaliczyć również Lewisa Hamiltona, Heikki Kovalainena (obaj z McLarena), Nico Rosberga (Williams) i Sebastiana Vettela (Toro Roso).

"Na torze, oprócz mnie, jest 21 kierowców, chcę wygrać z każdym" - mówi Kubica. "To prawda: nadchodzi nowa generacja kierowców. Każdy z nich zasługuje na ściganie się w Formule 1. Nie byłoby ich tutaj, gdyby nie mieli odpowiednich umiejętności" - dodaje Polak.

"W zeszłym roku Lewis pokazał, że można zachwycić nawet nie posiadając wielkiego doświadczenia w F1" - wyjaśnia dalej.

W tym roku Kubica oczekuje dalszej postępów swojego zespołu, od siebie zaś, miejmy nadzieję, pierwszego zwycięstwa.

"Jestem optymistą" - dodaje.

PlanetF1.com

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Chłopak ma talent i to jest niezaprzeczalne, natomiast jest jedno "ale" BMW to nie jest Ferarri cz McLaren z wieloletnim doświadczeniem i sztabem fachowców najwyższej próby!!! Podobnie jak Robert i Nick większość zespołu stanowią młodzi ludzie . Brak im jednak doświadczenia i wiedzy jaką posiadają "stare wygi " ze Scuderii czy Mc Larena. Niedociągnięcia i ciągłe awarie bolidu Roberta mogą kosztować niektórych kibiców utratę zdrowia!!! Interesuję się F1 od 1995roku i pamiętam czasy jak Schummi jeżdził w Bennetonie i zdobył tytuł mistrza świata-był wtedy młodziutkim kierowcom. Jednak konfiguracja była odpowiednia, tz. młody utalentowany kierowca i dobrybolid z super zapleczem= sukces .I tak Wychowanek Fabio Briatore rozpoczął drogę do Hegemonii w F1! Z Robertem może być podobnie tylko brakuje jednego elementu - niezawodnego bolidu!!!!! Chłopak "ma jaja" i serce do walki !!! wystarczy popatrzyć jak w zeszłym sezonie piął się do góry odrabiając kolejne stracone pozycje, przez koszmarnie głupią taktykę TEMU BMW-Sauber!! po to aby na kilka okrążeń przed końcem oddać wszystko walkowerem albo w PIT STOPIE albo na poboczu bo skrzynia wysiadła!!! Miejmy nadzieję że chłopak w tym sezonie wreszccie będzie mógł pokazać na co go stać!!!
  ~CzangX, 2008-01-27 14:06:12
 • avatar
  zgłoś
  Robert Kubica pragnie pokonywać w wyścigach F1 nie tylko swoich rówieśników, ale każdego kierowcę ścigającego się na torze.
  auto motor i sport, 2008-01-22 12:35:28
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij