Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

La Ferrari Felipe Massy

W Monaco sfotografowano Ferrari La Ferrari należące do kierowcy Formuły 1 Felipe Massy. Jest na czym zawiesić oko. 

fot. autogespot.nl

Podczas trwania Grand Prix Monaco udało się sfotografować zaparkowane Ferrari laFerrari jednego z kierowców Formuły 1. Felpie Massa nie będący już kierowcą teamu Ferrari, postanowił wydać ogromne pieniądze na włoskie hiperauto, dając tym samym wyraz szacunku dla swojego poprzedniego pracodawcy. 34-letni kierowca hybrydowego hiperauta zostawił je „zacumowane” w Yacht Clubie, pozwalając fotografom na uchwycenie niezaprzeczalnego piękna tego egzemplarza.

fot. autogespot.nl
   

To, co wyróżnia LaFerrai należące do kierowcy teamu Williams Martini Racing, to z pewnością jego dość nietypowe malowanie. Wszyscy kojarzymy flagowe auto Ferrari w tradycyjnym czerwonym kolorze. Massa zdecydował się jednak na czarny egzemplarz z czerwonymi dodatkami fantastycznie ożywiającymi nadwozie i dodającymi mu jeszcze więcej agresji i charakteru, którego przecież nigdy nie brakowało ponad 900-konnemu hiperautu. Mroczne LaFerrari Massy robi niesamowite wrażenie nawet na zdjęciach. Zaryzykujemy nawet stwierdzeniem, że wygląda znacznie lepiej niż w nierozerwalnie związanej z marką czerwieni. 

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Choć Felipe Massa nie jeździ już w teamie Ferrari, to nie stracił pasji do włoskiej motoryzacji. Jego Ferrari LaFerrari przyłapano podczas trwania Grand Prix Monaco.&nbsp;</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/La-Ferrari-Felipe-Massy,19821,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-05-25 09:40:21
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij