Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Lamborghini Aventador SV Spider nakryte

Dopiero co zachwycaliśmy się „zamkniętą” wersją Lamborghini Aventadora SV na Genewskim Salonie Samochodowym, a już nakryto wersję Spider, pozbawioną dachu. 

fot. autocar.co.uk

Włosi z Lamborghini nie dają nam o sobie zapomnieć. Mimo, że wciąż jeszcze wzdychamy do zaprezentowanego na Targach Motoryzacyjnych w Genewie Aventadora Super Veloce, to już przebieramy nogami na sam widok jego zakamuflowanej wersji Spider, którą przyłapano gdzieś na północy Europy, w towarzystwie innych modeli Lamborghini.

Choć zauważone na stacji benzynowej superauto całe pokryte jest folią kamuflującą, to już na pierwszy rzut oka wiadomo z czym mamy do czynienia. To, czego nie można też przeoczyć to znacznych rozmiarów lampy zamontowane z przodu auta. Naturalnie nie znajdziemy ich w finalnej, produkcyjnej wersji, ale z pewnością poprawiają widoczność podczas testów w trudnych, zimowych warunkach.

   

Pod maską prawdopodobnie nie będzie żadnych niespodzianek. Pozbawiony dachu Aventador SV będzie napędzany tym samym silnikiem V12, o szalonej mocy 750 KM. Jedyne co może ulec zmianom to osiągi, które w przypadku wersji „otwartych” są zawsze odrobinę słabsze niż w wersjach coupe. Inne wartości mogą pokazać się również w przypadku wagi modelu i jego ceny. Ta druga na pewno będzie dużo bardziej szokująca. 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Włoscy producenci supersportowych samochodów ostatnio nie próżnują, prezentując nam jeden model za drugim. Konstruktorzy z Sant'Agata już zabrali się za "otwartą" wersję pachnącego świeżością Lamborghini Aventadora SV.&nbsp;</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Lamborghini-Aventador-SV-Spider-nakryte,19231,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-03-12 13:13:50
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij