Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Lamborghini Estoque – jednak powstanie?

Lamborghini Estoque Lamborghini Estoque

Estoque po raz pierwszy pokazano jesienią 2008 roku na Salonie w Paryżu. Koncepcyjny pojazd miał być odpowiedzią Lamborghini na czterodrzwiowe Porsche - model Panamera. Jednak pół roku później szef działu badawczo-rozwojowego Lamborghini poinformował, że ze względu na kryzys firma nie wprowadzi do produkcji czterodrzwiowego Estoque.

Tymczasem kilka dni temu prezes włoskiej marki - Stephan Winkelmann w wywiadzie stwierdził, że "trzeci model świetnie pasowałby do gamy Lamborghini" i że "czterodrzwiowy model jest bardzo możliwym rozwiązaniem". Mógłby też poprawić sytuacje finansową firmy, która obecnie oferuje dwa modele - Gallardo i Murcielago.

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Ale z drugiej strony mógłby to być najbardziej charakterny wóz tej klasy. Aston Martin Rapide wzbudzałby przy nim takie emocje co rynna w okolicy dachu. Następny konkurent jest moim zdaniem mile widziany na rynku, jeszcze daleko nam do przesycenia pomysłami i znudzenia kolejną wariacją, miksem kilkunastu aut w jednym.
  Wiktor BN, 2010-08-19 21:50:10
 • avatar
  zgłoś
  Skoro zderzaczek XL to i reszta musi być tego rozmiaru ? raczej byśmy tego nie chcieli
  Matuu, 2010-08-17 22:06:02
 • avatar
  zgłoś
  mie sie zdaje, że te walory onej nijak nie pasują do budowy jej ciała
  esper, 2010-08-17 21:43:30
 • avatar
  zgłoś
  Hostessa z twarzy nie ciekawa, ale inne walory mocno przyciągają. Takie samo wrażenie miałem co do lambo. Przedni zderzak nie bardzo pasuje, za to tył jest dla mnie cudowny.
  Matuu, 2010-08-17 21:33:00
 • avatar
  zgłoś
  Wygląda na to, że Lamborghini wbrew zapowiedziom zbuduje konkurenta Porsche Panamery.
  auto motor i sport, 2010-08-16 09:50:22
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij