auto motor i sport poleca:

Lamborghini zaprezentuje HyperVeloce - Targi Frankfurt 2015

Poleć ten artykuł:

Konkursy elegancji to miejsca, gdzie producenci supersamochodów uwielbiają prezentować swoje najbardziej wyjątkowe dzieła. Stajnia z Santa Agata Bolognese pokaże nową, piekielną maszynę.

Lamborghini

Lamborghini przygotowuje nie lada gratkę dla swoich najwierniejszych klientów z bardzo zasobnymi portfelami. Już niedługo będą oni mogli nabyć kolejne arcydzieło nowoczesnej sztuki i techniki.

Już w przyszłym miesiącu podczas konkursu elegancji w Pebble Beach pojawi sie nowy projekt o nazwie HyperVeloce. Na razie nie wiemy zbyt wiele o tej maszynie, ale będzie bazowała na modelu Aventador. Pod maską znajdzie się silnik V12 o pojemności 6,5 litra. Jednostka będzie w stanie wydobyć z siebie moc 800 KM.

Auto z pewnością nie będzie dostępne dla każdego. Lamborghini zamierza wyprodukować zaledwie 30 egzemplarzy (20 sztuk o nadwoziu coupe oraz 10 roadsterów). Oficjalna premiera samochodu dla szerszej publiczności odbędzie się we wrześniu podczas targów we Frankfurcie.

Tagi: Lamborghini | frankfurt2015

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij